uklidové služby - superuklid.cz
Hlavní stránka
Objednávka uklidových služeb Kariéra v úklidové službě Kontaktujte nás Kontaktní informace spacer
Úklidové služby

 

Úklid bytových domů

Pravidelné úklidy a jednorázové úklidy společných prostor bytových domů, mytí oken, omyvatelných stěn, zábradlí, poštovních schránek, čistění krytů osvětlovacích těles, mytí a čištění výtahové kabiny, zametání dvorů a úklid sklepů. Zajištění výměny žárovek a drobné opravy, jako jsou výměna zámku
u vchodových dveří či spojovacích dveří, zajištění rohoží, při poškození zábradlí lakýrnické a malířské práce a případné odstranění reklamních nálepek.

Úklid administrativních objektů a úklid kanceláří

Pravidelné a jednorázové úklidy administrativních objektů, úklid kanceláří. Při pravidelném úklidu administrativních objektů a kanceláří dodávka hygienických potřeb (mýdla, toaletní papír, papírové utěrky, WC čističe). Opravárenské práce jako instalatérské, malířské, lakýrnické a zednické práce. Při pravidelném úklidu kanceláří možnost i doplňování kancelářských potřeb včetně nábytku a sestavování aranžmá a designu kanceláří.

Mytí oken a výloh

Mytí a leštění oken, výloh a prosklených ploch bytů, kanceláří, společných
nebytových prostor, administrativních objektů.

Čištění koberců

Čištění koberců a sedacích souprav mokrou cestou strojem Kärcher.

Úklidy po stavbě a rekonstrukci

Provedení generálního úklidu po stavbě, rekonstrukci či před kolaudací bytu, bytového domu, obchodu, kanceláře, administrativního objektu, nebytových prostor apod.

Čištění fasád

Čistění fasád, omítek, betonu, cihlového zdiva, přírodního kamene, keramických obkladů, plastu, čištění povrchů, mytí fasád od běžných nečistot, mastných depozitů, zelených řas a lišejníků vysokotlakým mytím.

 

 

uklidy domu
(c) 2009 - 2014 Jetstream Technologies s.r.o. | mapa stránek